Električni paletari sa vagom RAVAS Ergo Truck predstavljaju idealno rešenje za premeštanje, merenje i podizanje tereta do 1500 kg. Ovaj paletar sa vagom kombinuje inovativne RAVAS merne vage sa Li-Ion baterijama i Bluetooth tehnologijom, čime operatorima pruža najefikasniji električni paletar sa vagom na tržištu.
Ravas Ergo Truck poseduje električni pogon i podizanje, što omogućava lako pomeranje teških tereta na kratke udaljenosti. Pogonski motor od 0,75 kV omogućava podizanje i transport tereta težine od 750 kg do 1500 kg, dok integrisana vaga trenutno meri svaki podignuti teret, čime se ubrzava radni proces i povećava preciznost u skladištima i logističkim centrima.
Ovaj električni paletar sa vagom je posebno pogodan za poslovanja gde su brzina, preciznost i sigurnost transporta ključni faktori, čineći RAVAS Ergo Truck nezamenljivim u svakodnevnim logističkim operacijama.
Vaga je tipski odobrena od strane Direkcije za mere i dragocene metale i isporučuje se overena (baždarena-žigosana).| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Proizvođač | RAVAS |
| Model | Ergo truck 3200 |
| Pogon | Električni |
| Kapacitet | 1500kg |
| Težina | 140kg |
| Točkovi | Poliuretan |
| Visina spuštenih viljuški | 90mm |
| Visina podignutih viljuški | 200mm |
| Dužina | 1560mm |
| Širina | 560mm |
| Dimenzije viljuški (debljina, širina, dužina) | 50/155/1145mm |
| Brzina kretanja (sa i bez opterećenja) | 4,5/5 km/h |
| Baterija | Litijum-jonska |
| Voltaža i kapacitet baterije | 24/20 V/Ah |


Dokumentacija
Đure Salaja 28, 11300 Smederevo










