Električni paletar EPL153 sa Birotehna vagom nudi robusnu i snažnu šasiju, idealnu za transport i rukovanje teretom u najzahtevnijim uslovima. Ovaj električni paletar sa vagom omogućava istovremeno merenje težine i prenos robe, zahvaljujući integrisanom indikatoru i Birotehna vagi.
Paletar EPL153 sa vagom kombinuje stabilnost, pouzdanost i jednostavno rukovanje, čineći ga savršenim rešenjem za skladišta, logističke centre i proizvodne pogone. Precizno merenje i efikasno rukovanje teretom čine ovaj EPL153 električni paletar sa vagom najboljim izborom za profesionalne operacije u zahtevnim radnim okruženjima.
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Proizvođač | Birotehna, EP |
| Pogon | Električni |
| Kapacitet vaganja | po želji kupca do 1500kg |
| Podeok | 0,5/1 kg |
| Točkovi | Poliuretan |
| Visina spuštenih viljuški | 90mm |
| Visina podignutih viljuški | 200mm |
| Dimenzije viljuški (debljina, širina, dužina) | 50x155x1150 |


Dokumentacija
Đure Salaja 28, 11300 Smederevo










